اخبار ورزشی استان خوزستان، ورزش خوزستان، فوتبال خوزستان

سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
2018-Nov-20
انتشار خبر : ۱۸-۱۲-۱۳۹۶ -- ۱۷:۴۴
بدون دیدگاه
بازدیدها : 32
1 Star2 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Generic placeholder image

استقلال خوزستان ۱ – خونه به خونه بابل ۳؛ حذف استقلال خوزستان با هتریک روح الله باقری


به گزارش خوزستان جام، استقلال خوزستان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی پس از پایان ۱۲۰ دقیقه با نتیجه سه بر یک مغلوب خونه به خونه بابل شد و نتوانست راهی فینال مسابقات جام حذفی شود.

این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه با نتیجه ۱-۱ مساوی شد اما در وقت های اضافه شاگردان اسکوچیچ دو گل دیگر زدند و با هتریک روح الله باقری راهی فینال مسابقات و حریف استقلال تهران شدند.

نیمه نهایی جام حذفی ۹۶-۹۷
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ – ساعت ۱۵:۰۰
استادیوم غدیر اهواز
تماشاگر: ۴۰۰۰ نفر
داور: حمید حاج‌ملک؛ کمک‌ها: علیرضا ایلدروم، محمد عطایی و امید سعیدفر

استقلال خوزستان ۱ – خونه به خونه مازندران ۳
گل: میثم دورقی ۱۷ (پنالتی) استقلال خوزستان – روح اله باقری(۶۲ و ۹۸ و ۱۲۰) خونه به خونه

اخطار: ابوالفضل علایی(۳۳)، سیدعلیرضا زندوی(۵۶)، حکیم نصاری(۱۰۴) استقلال خوزستان – روح الله باقری(۱۸)، مهدی خیری(۹۶)-حمید کاظمی(۱۱۱)  خونه به خونه
اخراج: بهمن روشنایی و ابراهیم محمودی سرپرستان دو تیم

ترکیب دو تیم

استقلال خوزستان: وحید شیخ ویسی، عقیل کعبی، میثم دورقی، محمدامین آرام طبع(۳۸- علیرضا دغاغله)، حکیم نصاری، سعید زارع، جونیور مارینی، ابوالفضل علایی، اسماعیل شریفات(۵۰- سید علیرضا زندوی)، دانیال ماهینی(۲۵- فرید بهزادی‌کریمی)، عادل کلاه کج

سرمربی: عبدالله ویسی

خونه به خونه مازندران: ناصر سالاری، امین حاج محمدی، سیدمحمد قریشی، وفا هخامنش، روح اله باقری، محمد قاسمی نژاد(۸۵-رضا معقولی)، مهدی خیری(۱۱۰- سید محمد کریمی)، حمیدرضا دیوسالار، سجاد آشوری(۵۸- حمید کاظمی)، مهدی حنفی اوجبلاغ، مهران امیری

سرمربی: دراگان اسکوچیچ

شرح گل ها: 

استقلال خوزستان ۱ – خونه به خونه بابل(دقیقه ۱۶: میثم دورقی): پنالتی اعلام شده به سود آبی‌های خوزستان را دورقی با شوت محکم به سمت چپ دروازه خونه به خونه زد که با وجود تشخیص درست سالاری، توپ تبدیل به گل شد.

استقلال خوزستان ۱ – خونه به خونه بابل ۱ (دقیقه ۶۲: روح‌الله باقری): پاس بلند تماشایی خیری از میانه زمین را روح‌الله باقری با توپ‌ربایی از علایی از آن خود کرد تا در موقعیتی تک به تک گل تساوی را برای خونه به خونه به ثمر رساند.

استقلال خوزستان ۱ – خونه خونه بابل ۲ (دقیقه ۹۸: روح‌الله باقری): حمید کاظمی با فرار سریع اجازه نداد توپ به بیرون برود و به معقولی پاس داد تا او با روی پا از گوشه محوطه جریمه شوت‌زنی کند تا با دفع ناقص شیخ‌ویسی، روح‌الله باقری با ضربه سر دومین گل خود و خونه به خونه را بزند.

استقلال خوزستان ۱ – خونه به خونه بابل ۳ (دقیقه ۱۲۰: روح‌الله باقری): باقری با دریبل عالی و تیزهوشی، دورقی را جای گذاشت و با شیخ‌ویسی تک به تک شد و این بار هم او را مغلوب کرد تا با هت‌تریک خود و زدن سومین گل خونه به خونه، این تیم را راهی فینال جام حذفی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدهای

Design And Development By PROPHP Team