تمام وعده وعیدهای قطبی یک روزه به باد رفت

افشین قطبی سرمربی سابق فولاد خوزستان با توپ پر به اهواز آمد ولی هیچکدام از وعده وعیدهای خود را عملی نکرد.

به گزارش خوزستان جام، افشین قطبی روز گذشته به یکباره پس از عدم توافقات مالی با فولاد خوزستان خداحافظی کرد و آن همه آرزوهایی را که برای خود و هواداران خوزستانی در سر می پروراند را به باد داد.

روزی که قطبی با آن همه سرصداهایی که باشگاه فولاد خوزستان به راه انداخت به اهواز آمد هیچ کس فکرش را نمی کرد که او در پایان فصل از فولاد خوزستان جدا شود و تنها یک نیم فصل را در اهواز سپری کند. قطبی در جلسه معارفه ای که با خبرنگاران خوزستانی برگزار کرد عنوان کرد که حداقل یک فصل و نیم در فولاد می ماند و حتی طی یک برنامه چهار ساله می تواند فولاد را قهرمان آسیا کند اما در عمل این چنین نشد.

بخشی از صحبت های قطبی در جلسه معارفه ای که با حضور خبرنگاران در فولاد آرنا برگزار شد:

قطبی درباره حضور کوتاه مدتش در تیم‌های مختلف خاطرنشان کرد: من جایی نمی‌روم تا برای دو روز یا شش ماه در یک جا کار کنم. هر جا که بوده‌ام، تلاش کردم بسازم و چیزی را بهتر از قبل کنم. به خوزستان آمدم تا کار بزرگی انجام دهم. فولاد ابزار لازم را دارد و می‌شود اینجا چیزی ساخت. همه جا مشکل وجود دارد، اما وقتی مردم همدل هستند و عشق به فوتبال و خوزستان دارند، می‌شود همه چیز را درست کرد. من با باشگاه فولاد، قرارداد یک سال و نیمه بستم که اگر خوب کار کنیم، شاید این مدت به سه یا پنج سال طول بکشد. با این حال خداحافظی همیشه سخت است و نمی‌دانیم زمان آن چه زمانی فرا می‌رسد.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.