تعیین تکلیف نیمکت فولاد در یک روز

وضعیت نیمکت سرمربیگری فولاد خوزستان یک روزه مشخص شد.

به گزارش خوزستان جام، روز گذشته (سه شنبه 31 اردیبهشت) فولاد خوزستان خبرساز ترین باشگاه لیگ برتر بود. ظهر امروز خبر رسید که افشین قطبی با مسئولان فولاد خوزستان بر سر مسائل مالی به توافق نرسید و این سرمربی از فولاد جدا شد.

پس از خبر جدایی قطبی از فولاد، امشب خبر پیوستن جواد نکونام به فولاد بر روی خروجی سایت ها قرار گرفت. البته سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان هنوز این خبر را منتشر نکرده است!

جواد نکونام که تنها 38 سال سن دارد بزرگ ترین چالش دوران مربیگری خود را در اهواز و در باشگاه حرفه ای فولاد خوزستان تجربه خواهد کرد. او در ابتدا مدتی در کادرفنی تیم ملی در کنار کارلوس کی روش حضور داشت و سپس هدایت تیم های لیگ یکی خونه به خونه و بعد از آن نساجی را برعهده گرفت. نکونام موفق شد نساجی مازندران را به لیگ برتر برساند و صعود رویایی با این تیم به لیگ برتر داشت. نکونام در لیگ برتر (لیگ هجدهم) هم هدایت نساجی مازندران را برعهده داشت و سپس به علت اختلافاتی که با مسئولان این باشگاه شمالی داشت در تعطیلات نیم فصل از نساجی جدا شد.

جواد نکونام که طی روزهای اخیر به‌عنوان یکی از گزینه‌های تراکتورسازی مطرح شده و جلسه شب گذشته‌اش با نماینده مجلس آذربایجان شرقی شایعاتی مبنی بر قطعی بودن سرمربیگری این تیم به وجود آورده بود، ساعاتی قبل در نشستی با مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان شرکت کرد و در نهایت سرمربیگری این تیم را عهده‌دار شد.

قرارداد نکونام با فولاد خوزستان دو ساله است و فولاد خوزستان اولین باشگاه لیگ برتری است که وضعیت سرمربی آن برای لیگ نوزدهم مشخص شده است.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.