آقای گزارشگر با مایی یا با تیم های حریف؟

گزارشگر شهر ما بر علیه ما!

به گزارش خوزستان جام، در هفته هفدهم لیگ برتر، فولاد خوزستان در برابر صدرنشین لیگ برتر به پیروزی دو بر یک رسید و با این نتیجه شانس خود را برای رسیدن به بالای جدول و حضور در جمع چهار تیم نخست افزایش داد.

بازی خوب فولاد خوزستان برابر پرسپولیس تحسین همه کارشناسان را در برداشت و همگان فولاد خوزستان و افشین قطبی را که توانستند نخستین شکست پرسپولیس را تحمیل کنند تحسین کردند.

اما نکته جالب در این بازی گزارش یکطرفه گزارشگر خوزستانی این دیدار بود که به سمت و سوی پرسپولیس و تیم های تهرانی گزارش می کند و در صحنه های داوری حق را به پرسپولیس ها می داد.

بارها و بارها از تیم حریف تعریف و تمجید می کرد و در صحنه پنالتی بر خلاف داور حق را به پرسپولیس داد و اعلام کرد که پنالتی نبود.!

در استان های دیگر شاهد هستیم که گزارشگرانشان از تیم های خودی دفاع می کنند و با تعصب خاصی از تیم شهرشان حمایت می کنند اما در خوزستان یک از گزارشگران محترم برعکس آنچه هست که باید باشد.

مطالب مرتبط
1 نظر
  1. حامد فولادی می گوید

    واقعا خیلی ناراحت کننده و دردآوره که خوزستان با این همه محرومیت و مظلومیت توی این زمینه هم مظلوم واقع بشه . از صداوسیما عاجزانه خواهشمندیم از گزارشگران اصیل خوزستانی استفاده کنند . استانی به این بزرگی گزارشگری نداره که باید از شهرستان دیگه بایذبیارید!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.