حضور مدیرعاملی توانمند بعد از 5 سال در فولاد خوزستان

باحضور مدیرعامل پیشین باشگاه ذوب آهن در رأس مدیریت باشگاه فولاد خوزستان، هواداران می توانند به آینده این تیم خوزستانی امیدوار باشند.

به گزارش خوزستان جام، پس از برکناری سعید آذری از مدیرعاملی باشگاه ذوب آهن اصفهان، شایعه مدیرعاملی وی در باشگاه استقلال شنیده می شد اما روز گذشته علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان پس از مذاکره با علی آذری، ایشان را به عنوان جانشینی حبیب رضایی معرفی کرد.

کارنامه مدیریت سعید آذری:

آذری در سال ۱۳۸۳ به عنوان مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان انتخاب شد. وی از سال ۱۳۸۳ تا سال ۱۳۸۸ در طی یک دورهٔ ۵ ساله مدیرعاملی این باشگاه را برعهده داشته‌است.

او پس از آن در سال ۱۳۸۹ به عنوان مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران انتخاب شد و تا سال ۱۳۹۰ مدیرعاملی این باشگاه را بر عهده داشت. وی همچنین در سال ۱۳۹۰ برای مدتی به عنوان مدیرعامل باشگاه استیل‌آذین فعالیت کرده‌است.

آذری در سال ۱۳۹۲ برای دومین بار به عنوان مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان انتخاب شد.

در دوران مدیریت وی، باشگاه فوتبال ذوب‌آهن موفق به کسب مقام قهرمانی در جام حذفی ۸۸–۱۳۸۷، جام حذفی ۹۴–۱۳۹۳، جام حذفی ۹۵–۱۳۹۴، سوپر جام ۱۳۹۵ و نایب قهرمانی در لیگ برتر ۸۴–۱۳۸۳، لیگ برتر ۸۸–۱۳۸۷ و لیگ برتر ۹۷–۱۳۹۶ نیز شده‌است.

با کارنامه ای که این مرد 51 ساله اصفهانی از خود به جای گذاشته است هواداران فولاد خوزستان پس از 5 سال که شاهد مدیریتی ضعیف در فولاد بودنند می توانند به آینده تیمشان امیدوار باشند.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.