جهانی: اسکوچیچی کنار ماست که گزینه یکی از قطبهای ایران بود

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: یادمان نرود مردی امروز به عنوان سرمربی کنار صنعت نفت است که روزی گزینه سرمربیگری یکی از تیمهای بزرگ ایران بود.

به گزارش خوزستان جام، میلاد جهانی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار داشت: شاید مهمترین فاکتور صنعت نفت در لیگ نوزدهم یکدل و یکدست بودن باشد و همه بازیکنان و کادر فنی صمیمانه کنار هم برای موفقیت تلاش میکنند.

وی اضافه کرد: تجربه آقای عیسی زاده امسال به کمک صنعت نفت آمد و حفظ تمام بازیکنان جوان این امید را در دل هواداران ایجاد کرده است که این تیم در سالهای آتی، بی نیاز از خرید بیش از حد بازیکن خواهد شد.

این هافبک، مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت گفت: با بازیکنان جدید احساس راحتی میکنیم و آنها هم خیلی زود با مجموعه سازگار شدند و فکر میکنم بتوانیم سال متفاوتی را برای فوتبال آبادان رقم بزنیم.

وی اضافه کرد: وقتی خاطرات را مرور میکنیم و متوجه میشویم اسکوچیچ همین چند سال پیش گزینه سرمربیگری یکی از قطبهای فوتبال ایران بود متوجه میشویم مربی باکیفیتی را کنارمان داریم و به شخصه تمام تمرکزم را به کار گرفته تا از داشته های فنی این مربی استفاده کنم.

جهانی خاطرنشان کرد: امسال هم به عشق هواداران صنعت نفت با جان و دل به میدان میروم و این قول را میدهم که تمام تلاشم را به کار ببندم تا بیشترین گل و پاس گل را نسبت به سالهای گذشته در کارنامه داشته باشم.

80%
Awesome
  • Design
مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.