تاج: خرمشهر برای فینال جام حذفی آماده نباشد، لزومی به تحمل گرما نیست

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان تأکید کرد که موضوع جدیدی در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی وجود ندارد و سرمربی جدید تیم ملی به فیفادی پیش‌رو نمی‌رسد.

به گزارش خوزستان جام و به نقل از تسنیم، مهدی تاج در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: این چند روز خیلی در این خصوص صحبت کردیم. موضوع جدیدی نیست و گفتم که درباره انتخاب سرمربی تیم ملی کسی توصیه و تعجیل نمی‌کند. ما فیفادی اول (فروردین ماه 98) را به باشگاه‌ها دادیم که استفاده کنند، چون می‌خواهیم فشردگی لیگ را کم کنیم. برای فیفادی دوم (خرداد ماه 98) سرمربی حتماً انتخاب خواهد شد، معرفی خواهیم کرد و مشکلی هم وجود ندارد.

وی درباره بحث انتخاب سرمربی تیم ملی اظهار داشت: انتخاب سرمربی دیر نمی‌شود. پیش از این اعلام کرده بودیم سرمربی به فیفادی اول نمی‌رسد. اگر ما مربی هم انتخاب می‌کردیم، تلاش‌مان این بود فیفادی اول را به سازمان لیگ بدهیم تا فشردگی بازی‌ها را کم کند. من بر این باورم که باشگاه‌های ما متضرر می‌شوند که با این فشردگی در لیگ بازی می‌کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان درباره اینکه گویا قرار است فینال جام حذفی به جای خرمشهر در ورزشگاه جدید فولاد برگزار شود، خاطرنشان کرد: اگر قرار است ما در خرمشهر برگزار کنیم که بازی همان‌جا برگزار می‌شود، اما اگر آنجا برگزار نشود، سازمان لیگ تصمیم می‌گیرد. ما فینال جام حذفی را همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار می‌کنیم، اما اگر زمین آماده نیست یا آن را آماده نمی‌کنند یا استفاده غیر از آن می‌شود، حرفی دیگر است. باشگاه‌ها به خاطر ایثارگری می‌پذیرفتند که با وجود گرمای زیاد خوزستان در خرمشهر بازی کنند و فینال دو سال در آنجا برگزار شد. اگر فینال جام حذفی در خرمشهر نباشد، لزومی ندارد که این بازی در گرمای خوزستان برگزار شود. اگر زمین در آن تاریخ آماده نشود، باشگاه‌ها نباید دیگر این گرمای بی‌حد را تحمل کنند و ما بازی را به اهواز، دزفول یا شهرهای دیگر ببریم.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.