مومنی: تفکرات اسکوچیچ تهاجمی است

مهدی مومنی، هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با تمجید از سرمربی این تیم گفت که تفکرات مربی کروات زردپوشان آبادانی تهاجمی است.

به گزارش خوزستان جام و به نقل از تسنیم، مهدی مومنی در مورد روند آماده‌سازی تیم صنعت نفت آبادان گفت: شرایط تیم ما خوب است و خوشبختانه اردوی بسیار خوبی را هم در تهران پشت سر گذاشتیم. چند بازی دوستانه هم در این اردو انجام دادیم و این بازی‌ها فرصت خوبی بود تا سرمربی ما تفکراتش را در تیم جا بیندازد و بازیکنان هم بیشتر با هم هماهنگ شوند.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان یکی از مزیت‌های تیم صنعت نفت را حفظ اسکلت بندی این تیم از فصل گذشته دانست و اظهار داشت: حفظ بازیکنان فصل گذشته اتفاق خوبی است. امیدوارم بازیکنان جدید هم بتوانند در این فصل به تیم ما کمک کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم می‌تواند با اسکوچیچ بهتر از فصل گذشته نتیجه بگیرد، بیان کرد: صنعت نفت فصل گذشته در پنج شش بازی پایانی نتایج خوبی گرفت و اگر در چند بازی دیگر هم نتیجه می‌گرفت قطعاً جایگاه بهتری به دست می‌آورد. مطمئناً هدف باشگاه، بازیکنان و کادر فنی این است که نسبت به سال گذشته نتایج بهتری بگیریم. اسکوچیچ هم یک مربی باتجربه است که تفکراتی تهاجمی دارد که امیدوارم با او بهتر از سال گذشته نتیجه بگیریم.

مومنی در پایان تصریح کرد: صنعت نفت یک تیم پرطرفدار است و هوادارانش با این تیم زندگی می‌کنند. وقتی صنعت نفت در خانه بازی می‌کند هواداری از تیم مقابل در ورزشگاه نیست و تمام ورزشگاه به تماشاگران تیم ما اختصاص دارد. بازی‌های خانگی امتیاز ویژه‌ای برای ما محسوب می‌شود و امیدوارم که در فصل جدید از بازی‌های خانگی نهایت استفاده را ببریم.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.