مومنی: صنعت نفت بهترین انتخاب بود

مهدی مومنی، هافبک جدید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بهترین انتخاب را انجام دادم و امیدوارم فصل خوبی را در آبادان پشت سر بگذارم.

به گزارش خوزستان جام و به نقل از تسنیم، مهدی مومنی با اشاره به حضورش در صنعت نفت آبادان اظهار داشت: چند پیشنهاد داشتم، ولی در نهایت صنعت نفت را انتخاب کردم که فکر می‌کنم بهترین انتخاب بود. من دو سه سال پیش هم در جنوب ایران فوتبال بازی کردم و در استقلال خوزستان هم شرایط خوبی داشتم. صنعت نفت هواداران متعصبی دارد و مردم آبادان عاشق فوتبال هستند. امیدوارم که در این تیم یک فصل خیلی خوب را پشت سر بگذارم و عملکردم با رضایت کادر فنی و هواداران همراه شود.

وی با ابراز خرسندی از حضور دراگان اسکوچیچ در صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: اسکوچیچ سابقه مربیگری در فوتبال ایران را دارد و شناخت این مربی از فوتبال ما، قطعاً یک فاکتور مهم و تعیین‌کننده خواهد بود. صنعت نفت در اواخر فصل گذشته نتایج بسیار خوبی گرفت و اعتقاد من این است که امسال می‌توانیم خیلی بهتر از سال گذشته نتیجه بگیریم. مسئله مهم دیگر این است که شاکله اصلی تیم حفظ شده است و این موضوع باعث می‌شود تیم هماهنگی برای شروع فصل جدید داشته باشیم.

هافبک جدید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره فصل پر فرازونشیبی که در پیکان پشت سر گذاشت، بیان کرد: دوست ندارم به فصل گذشته فکر کنم، ولی واقعاً شرایط عجیب و سختی وجود داشت. ما در چند مقطع نتایج بدی گرفتیم، کادر فنی هم تغییر کرد و اتفاقاتی افتاد که تمرکز خیلی‌ها را به‌هم ریخت. الان خوشحالم که صنعت نفت را انتخاب کردم و امیدوارم آرامش ذهنی داشته باشم تا یک فصل خوب را پشت سر بگذارم.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.