رحیمی: با یک برنامه ریزی دقیق به لیگ برتر برمیگردیم

مدیرعامل استقلال خوزستان گفت: در رقابت‌های فصل جدید با قدرت شرکت می‌کنیم و به لیگ برتر برمی‌گردیم.

به گزارش خوزستان جام و به نقل از فارس، محمد رحیمی درخصوص آخرین وضعیت تیم استقلال خوزستان اظهار کرد: پس از شب‌های قدر یعنی تا انتهای هفته جاری جلسه هیئت مدیره برگزار می‌شود و تصمیم نهایی را درباره چگونگی و کیفیت حضور تیم در رقابت‌های فصل جدید می‌گیریم.

وی افزود: آنچه که مسلم است اراده مجموعه مدیریتی باشگاه برای شرکت پرقدرت در فصل آینده است که تیم با عملکرد خوب بتواند خیلی زود به لیگ برتر بازگردد.

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفت: همه می‌دانند اگر محرومیت‌ها و مشکلات نبود می‌توانستیم در لیگ برتر بمانیم و استقلال خوزستان به هیچ عنوان مستحق سقوط به دسته یک نبود و بر این اساس بی‌راه نیست که حتی به خرید امتیاز لیگ برتری هم فکر کنیم که البته این موضوع نیز منوط به فراهم شدن شرایط است.

وی ادامه داد: همانطور که گفتم می‌خواهیم خیلی قوی در رقابت‌های لیگ یک شرکت کنیم و در این جهت گزینه‌هایی شامل مربیان بزرگ و مطرح مدنظر داریم که به‌زودی مذاکرات را با آن‌ها آغاز می‌کنیم ضمن اینکه سیدمحمد علوی نیز در انتهای فصلی که گذشت برای تیم زحمت کشید و حتماً یکی از گزینه‌های ما برای فصل جدید خواهد بود.

رحیمی عنوان کرد: قطعاً پتانسیل باشگاه استقلال خوزستان بسیار بالا است و با یک برنامه‌ریزی دقیق به لیگ برتر باز خواهیم گشت.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.