ملی حفاری با کمک کاپیتان باتجربه خود امیدوار به صعود

حجت زادمحمود کاپیتان باتجربه حفارمردان در لیگ سه، امیدهای حفاری را برای صعود بیشتر کرد.

به گزارش خوزستان جام، در هفته شانزدهم از سری مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور، در روز شنبه در ورزشگاه چل جریب کاشان ملی حفاری بمصاف ذوالفقار کاشان رفت که در پایان نیمه نخست با برتری یک بر صفر به سود کاشانی ها به پایان رسید و در نیمه دوم با تعویض طلایی حجت زادمحمود بازیکن با تجربه و ارزشمند،حفاری به گل تساوی دست یافت و در ادامه با تغییرات کادرفنی و فشار به ذوالفقار و بثمر رسیدن گل بخودی دوم توسط بازیکن حریف شاگردان اسماعیل قنبری کامبک رویایی در برابر هواداران میزبان داشتند و نبرد حساس تیم های همسایه به سود حفاری به پایان رسید.

ملی حفاری با این پیروزی ارزشمند جمع امتیازات خود را به عدد ٣٢ رساند و همچنان امیدوارتر به صعود به لیگ دسته دوم کشور باقی ماند.

حجت زادمحمود بازیکن باتجربه و 34 ساله ملی حفاری در مرحله نهایی لیگ دسته سوم به تیم فوتبال ملی حفاری اضافه شد و درست در همین مرحله این تیم نتایج قابل قبولی کسب کرد و بدون شکست امیدوار به صعود به لیگ سه است.

زادمحمود که سابقه بازی در استقلال اهواز، سپاهان، فولاد و گسترش فولاد را در کارنامه دارد تا به اینجای کار چهار گل برای ملی حفاری بثمر رسانده است و در کنار سایر بازیکنان این تیم و هدایت اسماعیل قنبری امیدوارند تا برای خوزستان در لیگ دسته دو کسب سهمیه کنند تا بار دیگر تیم فوتبال ملی حفاری را در لیگ دو ببینیم.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.