صنعت نفت آبادان 0-0 استقلال؛ توقف صنعت پس از چهار پیروزی متوالی

استقلال با تساوی در آبادان شانس قهرمان شدن را به طور کامل از دست داد و تنها برای کسب سهمیه در هفته بعد به میدان می رود.

به گزارش خوزستان جام، در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم صنعت نفت آبادان مقابل استقلال تهران صف‌آرایی کرد که در پایان شاگردان فرهاد مجیدی و پائولو سرجیو به تساوی بدون گل رضایت دادند.

مشخصات بازی

هفته بیست و نهم لیگ برتر
صنعت نفت آبادان-استقلال
شنبه 21 اردیبهشت ماه 1397 ساعت 21:30
ورزشگاه تختی آبادان

ترکیب دو تیم

صنعت نفت آبادان: شهاب گردان، جعفر سلمانی، عقیل کعبی، سیدمحمد قریشی، حسین ساکی، مسلم مجدمی، محمدرضا غبیشاوی، طالب ریکانی (73- سیدفاخر تهامی)، وینیسیوس فرانکو، جاناتان بالوتلی و میلاد جهانی (66- رضا جبیره)
سرمربی: پائولو سرجیو

استقلال تهران: سیدحسین حسینی، آرمین سهرابیان، محمد دانشگر، پژمان منتظری، وریا غفوری، علی کریمی، روزبه چشمی، آپاندا پاتوسی، مهدی قائدی، اسماعیل گونزالوس (26- مرتضی تبریزی) و گادوین منشا
سرمربی: فرهاد مجیدی

گزارش بازی

در شرایطی که انتظار می‌رفت استقلال از همان ابتدای مسابقه به دنبال بازی هجومی و پیروزی باشد اما این صنعت نفت بود که بازی را هجومی آغاز کرد. در دقیقه 10 شوت طالب ریکانی با اختلاف اندکی از کنار دروازه سید حسین حسینی به بیرون رفت. در دقیقه 15 میلاد جهانی در موقعیت تک به تک با سید حسین حسینی قرار گرفت اما دروازه‌بان استقلال توپ را به کرنر فرستاد. در دقیقه 17 شوت غبیشاوی را حسینی مهار کرد. از دقیقه 25 به بعد استقلال به خود آمد و در دقیقه 27 شوت مهدی قائدی با اختلاف اندکی از کنار دروازه صنعت نفت به بیرون رفت. در دقیقه 33 شوت محمد دانشگر نیز با اختلاف کمی از کنار دروازه گردان به بیرون رفت. در دقیقه 42 روی پاس پاتوسی ضربه غفوری خطرناک به بیرون رفت تا نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم استقلال به روند هجومی خود ادامه داد. در دقیقه 60 پاس پاتوسی به مرتضی تبریزی رسید و شوت این بازیکن از روی خط دروازه برگشت داده شد. در دقیقه 68 روی پاس مهدی قائدی روح الله باقری دروازه صنعت نفت را باز کرد اما کمک داور تشخیص داد که پاس قائدی از اوت داده شده است و فرهاد مجیدی نیز پس از اعتراض به این تصمیم جنجالی از زمین اخراج شد. در دقیقه 78 ضربه پاتوسی به تیر دروازه برخورد کرد.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.