پیش بازی پیکان تهران-نفت مسجد سلیمان؛ جشن بقا در شهر قدس؟

نفت مسجد سلیمان با فیروز کریمی تنها به پیروزی برابر پیکان می اندیشد.

خوزستان جام- در چارچوب هفته بیست و نهم از لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم پیکان و نفت مسجد سلیمان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران
پیکان-نفت مسجد سلیمان
تهران-ورزشگاه شهدای شهر قدس
شنبه 21 اردیبهشت 1398 ساعت 21:30
داوران: 
اشکان خورشیدی – محمدرضا منصوری – محمد عطایی – احد سلطان

پیش بازی

دو تیم پیکان و نفت مسجد سلیمان برگزار کننده دیداری از هفته بیست و نهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران هستند. دیداری که برخلاف میزبان این بازی، نماینده استان خوزستان و بازیکنان نفت مسجد سلیمان دغدغه بزرگی به نام سقوط نکردن به لیگ دسته اول را در ذهن خود خواهند داشت.

ابتدا به میزبان و تیم آبی پوش دیدار فردا، پیکان تهران می پردازیم. شاگردان حسین فرکی با 32 امتیاز از 28 بازی در رتبه دهم جدول رده بندی لیگ هجدهم قرار دارند و با این امتیاز آن ها در میانه جدول جا خوش کرده اند. این تیم استرس خاصی از جهت سقوط و یا کسب سهمیه نداشته و از این رو پیکان در بازی فردای خود بدون هیچ مشکلی در ورزشگاه شهدای شهر قدس حاضر خواهد شد و در صورت پیروزی در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان می تواند چند پله ای در جدول مسابقات بالا بیاید.

در سوی دیگر میدان، تیم نفت مسجد سلیمان قرار دارد. شاگردان فیروز کریمی پس از تساوی ارزشمندی که در هفته گذشته برابر سپیدرود در خانه به دست آورده اند با 28 بازی و کسب 21 امتیاز تنها یک امتیاز با سپیدرود و منطقه سقوط فاصله دارند. نفتی ها باید در دیدار فردای خود مقابل پیکان حتما به پیروزی دست یابند تا سرنوشت بقا در لیگ برتر در دستان خودشان باشد. البته نفت در دیدار شنبه شب خود کار سختی را در پیکان شهر خواهد داشت؛ آن ها حبیب فرعباسی، داریوش صادقی، سید هیثم هاشمی زاده و فرشید پاداش را به علت محرومیت در اختیار نخواهند داشت و حسین فرکی هم با پیکان نتایج خوبی را در چند هفته اخیر در مسابقات لیگ برتر به دست آورده است.

بازی های گذشته دو تیم

محرومان دو تیم

پیکان: ————-

نفت مسجد سلیمان:  حبیب فرعباسی، داریوش صادقی، سید هیثم هاشمی زاده و فرشید پاداش

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.