پرسپولیس 1 – صنعت نفت آبادان 0؛ اشتباه دریس و اولین باخت صنعت نفت

اولین باخت صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی برابر پرسپولیس رقم خورد.

به گزارش خوزستان جام، دیدار تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در هفته سوم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان کالدرون به پایان رسید.

این دیدار ساعت 19:45 با قضاوت سید مهدی سیدعلی در ورزشگاه آزادی آغاز شد و شاگردان دراگان اسکوچیچ که با یک پیروزی و یک تساوی به مصاف پرسپولیس آمده بودند در نهایت با تک گل محمدحسین کنعانی زادگان در دقیقه 57 بازی را واگذار کردند. یک اشتباه از محمد دریس در مهار توپ برای شکست آبادانی ها مقابل پرسپولیس کافی بود.

ترکیب دو تیم:

پرسپولیس تهران: بوژیدار رادوشویچ، مهدی شیری، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، محمدحسین کنعانی ‌زادگان، احمد نوراللهی، بشار رسن (52- وحید امیری)، مهدی ترابی، سیامک نعمتی (80- محمد نادری)، علی علیپور و جونیور براندائو (69- امید عالیشاه)
سرمربی: گابریل کالدرون

صنعت نفت آبادان: محمد دریس، عبدالله ناصری، محمد اهل‌شاخه، سیدمحمد قریشی، عقیل کعبی، مهدی حنفی، مسلم مجدمی (86- عیسی آل‌کثیر)، مصطفی احمدی، طالب ریکانی (82- سیدفاخر تهامی)، مهدی مومنی (60- رضا جبیره) و جعفرسلمانی
سرمربی: دراگان اسکوچیچ

گزارش بازی:

بازی را پرسپولیسی ها هجومی تر آغاز کردند و دقیقه 3 پاس در عمق بازیکن پرسپولیس در مقابل دروازه نفت به علیپور رسید که اهل شاخه با تکلی به موقع مانع گلزنی وی شد. کم کم فشار اولیه پرسپولیس کم شد و بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود. دقیقه 23 طالب ریکانی در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد که شوت وی از کنار دروازه عبور کرد. نفتی ها در اواسط بازی کمی بهتر از پرسپولیس بودند و سرخپوشان را توانستند تحت فشار قرار دهند. دقیقع 44 نفت آبادان پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شد که بوژیدار رادوشوییچ شوت محکم و زمینی طالب ریکانی را با کف دست جمع کرد و در مرحله دوم توپ را در آغوش گرفت تا دروازه تیمش را نجات دهد. در نهایت در ادامه نیمه اول اتاق خاصی رخ نداد تا بازی با تساوی بدون گل در نیمه اول پایان یابد.

در نیمه دوم هم بازی متعادل آغاز شد، اما پرسپولیسی ها روی یک شوت توانستند گل برتری به ثمر برسانند. دقیقه 57 محمدحسین کنعانی زادگان از راهی دور اقدام به شوتزنی کرد که محمد دریس نتوانست آن را مهار کند تا توپ وارد دروازه شود. پس از گل بازی دوباره متعادل شد و توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود. دقیقه 74 شوت راهی دور سیامک نعمتی با اختلاف از بالای دروازه نفت عبور کرد. دقیقه 77 شوت شجاع خلیل زاده از پشت محوطه به شکل خطرناکی از کنار دروازه عبور کرد. دقیقه 83 کرنر ارسالی عالیشاه به خلیل زاده رسید که ضربه سر وی در دستان دریس قرار گرفت.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.