سرمربی فوتسال حفاری: تصمیم باشگاه استفاده از نفرات بومی است

سرمربی تیم فوتسال حفاری اهواز گفت: بودجه‌مان نسبت به سال گذشته کمتر شده و تصمیم باشگاه استفاده از بازیکنان بومی بوده است.

به گزارش خوزستان جام، یعقوب مراغی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتسال حفاری اهواز گفت: از روز شنبه هفته گذشته ما تمرینات خود را از نظر بدنسازی و تست آمادگی جسمانی از بازیکنان شروع کردیم و ان‌شاءالله تا روز سه‌شنبه همین هفته در اردو هستیم و سپس قرار است به مدت یک هفته در شهر بروجن چهارمحال و بختیاری اردوی خود را برپا کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا توانسته‌اید بازیکن مدنظر خود را جذب کنید،‌ گفت: بله، تقریبا با ۸۰ درصد از بازیکنان فصل قبل به توافق رسیدیم و با توجه به این‌که باشگاه روی به جوان‌گرایی و استفاده از بازیکنان بومی برده است، سعی کردیم تمام بازیکنان خود را از لیگ یک و آنهایی که خدمت سربازی‌شان به اتمام رسیده، فرید نمازی الوسط عراق، محسن محمدزاده از مقاومت البرز، محمد ربیع‌حاوی از رسالت مازندران از سراسر کشور جذب کنیم.

سرمربی حفاری اهواز همچنین در رابطه با بودجه باشگاه گفت:‌ بودجه باشگاه نسبت به سال گذشته کمتر شده و ما توانستیم با بازیکنان هم با همان بودجه درنظر گرفته‌ شده باشگاه به توافق برسیم. امیدوارم بتوانیم سال خوبی داشته باشیم و به مرحله پلی‌آف صعود کنیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.