ذوب آهن اصفهان 3-1 فولاد خوزستان؛ نتایج عجیب قطبی در فولاد خوزستان

ذوب آهن در هفته بیست و نهم موفق به یک برد ارزشمند و قاطع در ورزشگاه فولاد شهر شد.

به گزارش خوزستان جام، در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این شاگردان علیرضا منصوریان بودند که در یک بازی برتر و با درخشش امیرارسلان مطهری موفق به برد 3-1 برابر فولاد خوزستان می شوند.

مشخصات بازی

هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران
ذوب آهن اصفهان-فولاد خوزستان
اصفهان-ورزشگاه فولاد شهر
شنبه 21 اردیبهشت 1398ساعت 21:30
داور وسط: حسین زیاری

ترکیب دو تیم

ترکیب ذوب آهن اصفهان:

محمدباقر صادقی، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، قاسم‌ حدادی‌فر، محمدرضا حسینی، مهران درخشان‌مهررضا حبیب‌زاده و امیرارسلان مطهری

ترکیب فولاد خوزستان:

فرزاد جعفری، ایوب والی، میثم دورقی، حسن بیت سعید، احسان مرادیان، لوسیانو پریرا، سینا مریدی، سیامک کوروشی، رضا میرزایی، آکاهوشی، رافایل مسی

 گزارش بازی

دو تیم ذوب آهن و فولاد در شرایطی به مصاف یکدیگر می روند که هیچ کدام دغدغه خاصی برای سقوط و یا کسب سهمیه نخواهند داشت. بازی راس ساعت 21:30 با سوت حسین زیاری شروع می گردد. ذوب آهن از همان دقایق ابتدایی، توپ و میدان را در اختیار گرفته است. امیرارسلان مطهری در دقیقه 14 موفق می شود اولین گل این بازی را برای ذوب آهن به ثمر برساند. دقیقه 26 ضربه کرنر حدادی فر را حبیب زاده در تیر 2 قطع می کند که ضربه این بازیکن از کنار دروازه فولاد به بیرون می رود. امیرارسلان و منصوریان این روزها در لیگ برتر و آسیا روزهای خوبی را سپری می کنند. با وجود گلی که فولاد دریافت کرده ولی باز هم این شاگردان منصوریان هستند که ابتکار عمل را به دست گرفته اند. ذوب آهن با تیزهوشی رضا حبیب زاده موفق می شود در دقیقه 38 به گل دوم خود دست یابد. پایان نیمه اول و برد 2-0 شاگردان علیرضا منصوریان.

نیمه دوم با قضاوت حسین زیاری آغاز می شود. دقیقه 50، ارسلان مطهری موفق به زدن گل دوم خود و سوم ذوب آهن می شود.دقیقه 64، پریرا در یک موقعیت تک به تک با گلر ذوب آهن قرار می گیرد که مهاجم خارجی فولاد قدر این فرصت طلایی را نمی داند. در دقیقه 85، شوت حسن بیت سعید از بالای دروازه ذوب آهن به بیرون می رود. سرانجام فولاد در دقیقه 91 توسط پریرا به گل می رسد. سوت پایان بازی و برد 3-1 شاگردان علی منصور.

شرح گل ها

ذوب آهن 1-0 فولاد خوزستان؛ امیرارسلان مطهری (دقیقه 14)؛ سانتر میلاد فخرالدینی از سمت راست با ضربه سر امیرارسلان مطهری همراه بود تا دروازه فرزاد جعفری و فولاد گشوده شود.

ذوب آهن 2-0 فولاد خوزستان؛ رضا حبیب زاده (دقیقه 38)؛ آفساید گیری اشتباه از بازیکنان فولاد خوزستان موقعیت را به رضا حبیب زاده می دهد تا این بازیکن روی پاس مطهری گل دوم ذوب آهن را به ثمر برساند.

ذوب آهن 3-0 فولاد خوزستان؛ ارسلان مطهری (دقیقه 50)؛ ارسلان مطهری موفق می شود از روی ارسال زیبای محمدرضا حسینی گل دوم خود در این بازی را با ضربه سر به ثمر برساند.

ذوب آهن 3-1 فولاد خوزستان؛ لوسیانو پریرا (دقیقه 91)؛ مهاجم فولاد خوزستان در یک موقعیت تک به تک موفق شد تنها گل فولاد خوزستان را وارد دروازه فرزاد جعفری کند.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.