یادداشت/ استقلال خوزستان باید به نفت مسجدسلیمان امتیاز می داد؟

استقلال خوزستان برای حفظ سهمیه استان، باید به نفت مسجدسلیمان امتیاز می داد؟

به گزارش خوزستان جام، استقلال خوزستان در هفته بیست و ششم لیگ برتر در مسجدسلیمان میهمان نفت این شهر بود که نتیجه این دیدار در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در شبکه های اجتماعی بحث هایی پیش آمده و بعضی ها این موضوع را مطرح می کنند که استقلال خوزستان باتوجه به اینکه سقوطش به لیگ یک مسجل است می توانست به نفت مسجدسلیمان امتیاز دهد تا این تیم بتواند اختلاف خود با سپیدرود را بیشتر کند و با خیال راخت تری به ادامه مسابقات فکر کند و سهمیه استان را در لیگ حفظ کند.

اگر نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی موفق به شکست استقلال خوزستان میشد خیال خوزستانی ها از بابت سقوط نکردن نفت مسجدسلیمان تا حد زیادی راحت می شد و از چهار نماینده خوزستان فقط شاهد سقوط یکی از آن ها به لیگ یک بودیم.

نفت مسجدسلیمان این هفته با صنعت نفت آبادان بازی حساسی دارد و هفته آینده هم در یک بازی 6 امتیازی در مسجدسلیمان باید از سپیدرود رشت میزبانی کند و اگر قرار باشد در لیگ برتر بماند باید در این دو بازی امتیازات لازم را جمع کند و قطعاً می تواند با حمایت هواداران و هدایت فیروز کریمی پیروز این دو بازی حساس و سرنوشت ساز شود.

در هر صورت خوزستانی ها با انجام یک فوتبال پاک و جوانمردانه شرافت خود را زیر سوال نبردند و هر دو تیم برای پیروزی در این دیدار تمام تلاش خود را کردند.

این نکته را یادآور شویم که اگر استقلال خوزستان در مقابل نفت مسجدسلیمان پیروز می شد و نساجی مازندران هم شکست می داد هم اکنون با 16 امتیاز امیدهای بیشتری برای بقا در لیگ برتر داشت.

آیا به نظر شما استقلال خوزستان باید شرافت خود را زیر سوال می برد و به نفت مسجدسلیمان امتیاز می داد؟

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.