چوب حراج به حق رشد دلفی!

باشگاه استقلال خوزستان در نیم فصل نقل و انتقالات یونس دلفی را به باشگاه شارلوا بلژیک ترانسفر کرد اما وضعیت حق رشد این بازیکن مشخص نشد.

به گزارش خوزستان جام، استقلال خوزستان این روزها در لیگ برتر شرایط خوبی ندارد و با کسب تنها 10 امتیاز در آستانه سقوط به لیگ دسته اول قرار دارد.

 شکایت بازیکن برزیلی دو فصل قبل استقلال خوزستان بابت عدم پرداخت مطالباتش باعث کسر 6 امتیاز از این تیم شد و مشکلات آبی‌پوشان را بیش از پیش کرد..

تمامی این مشکلات باعث شد استقلال خوزستان برای بهبود وضعیت مالی با وجود شرایط بد در جدول و نیاز مبرم به یونس دلفی به عنوان یکی از تاثیرگذارترین مهره‌ها، او را به شارلوا بلژیک ترانسفر کند.

دلفی به باشگاه شارلوا بلژیک منتقل شد تا از حق ترانسفر این بازیکن که رقمی حدود 100 هزار دلار بود بتوانند بخشی از مشکلات  را حل کنند اما تا به الان مسئولان باشگاه استقلال خوزستان اعلام می‌کنند این پول را نتوانستند دریافت کنند.

از سوی دگیر با توجه به اینکه دلفی حدود 4 سال و نیم در استقلال خوزستان حضور داشت بابت این ترانسفر حق رشد به این بازیکن تعلق می‌گرفت. حق رشد برای هر سال رقمی تقریبا در حدود 60 هزار دلار است که پول بسیار قابل توجهی می‌شد اما وقتی این بازیکن به شارلوا رفت مسئولان استقلال خوزستان اعلام کردند تنها 100 هزار دلار برای حضور این بازیکن نصیب این تیم شده است.

باید دید چرا باشگاه استقلال خوزستان تصمیم گرفته به مال خود آتش بزند و چوب حراج به یکی از بهترین سرمایه‌های خود در شرایطی که نیاز مبرم به این بازیکن داشتند بزنند.

در هر صورت این انتقال انجام شده و مشخص نیست چرا استقلال خوزستان با این شرایط که پنجره‌اش در نقل و انتقالات بسته بوده و نیاز مبرم به حضور این بازیکن داشته با این مبلغ کم حاضر به فروش یکی از استعدادهای فوتبال ایران شده است.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.