پدیده 3-0 نفت مسجد سلیمان؛ یک تیم خوزستانی دیگر در خطر سقوط!

پدیده خود را به جمع مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا نزدیک تر کرد و نفت مسجدسلیمان در خطر سقوط قرار گرفت.

به گزارش خوزستان جام، از سری رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های پدیده مشهد و نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 3-0 به سود پدیده به پایان رسید.

پدیده مشهد 3 – نفت مسجدسلیمان 0
گل‌ها: مسعود ریگی (19)، امین قاسمی‌نژاد (28 و 60)

هفته بیست و پنجم لیگ برتر ایران
پدیده مشهد-نفت مسجد سلیمان
مشهد-ورزشگاه امام رضا(ع)
جمعه 23 فروردین 1398 ساعت 17:30

گروه داوری: رضا کرمانشاهی؛ کمک‌ها: جلیل شعرانی و حسین مرادی؛ داور چهارم: عسگر محمدی کمک داوران خط: کمیل غلامی و حسین زمانی ناظر داوری: حسین خانبان

گل‌ها: مسعود ریگی، امین قاسمی نژاد (2 گل)

اخراج: علی غلامرضا پور(نفت مسجد سلیمان-92)

پدیده مشهد: یوسف بهزادی، علی نعمتی، حسین مرادمند، محمد آقاجانپور، مرتضی منصوری، مسعود ریگی، اکبر صادقی (85- سینا زامهران)، امین قاسمی‌نژاد، سعید صادقی (85- چوچو)، بهنام برزای و حسین مهربان (76- مهدی مهدی‌خانی)
سرمربی: یحیی گل محمدی

نفت مسجدسلیمان: مهرداد طهماسبی، یوسف وکیا، مجتبی بیژن، سیدمحمد حسینی، حکیم نصاری، میلاد خدایی‌اصل، اکبر آفاقی، صادق صادقی (46- علی غلامرضاپور)، علیرضا علیزاده، ایوب طاهری (46- اسماعیل شریفات) و فرشید پاداش (74- میلاد میداودی)
سرمربی: علیرضا مرزبان

گزارش بازی:

پدیده از همان ابتدای بازی نمایش هجومی از خود ارائه داد. حملات پدیده در 15 دقیقه ابتدایی به خوبی توسط مدافعین و دروازه بان نفت مسجد سلیمان دفع شد. پدیده بالاخره توانست به گل برسد! ارسال محمد آقاجانپور از میانه میدان با ضربه سر تماشایی مسعود ریگی همراه شد و این توپ دور از دستان مهرداد طهماسبی به گل نخست پدیده تبدیل شد. پدیده پس از زدن گل نخست بازهم به حملات خود ادامه داد. پاس امین قاسمی نژاد با شوت مهربان همراه شد اما راهی به دروازه نفت مسجد سلیمان پیدا نکرد. نفت برای نخستین بار بر روی دروازه پدیده خطرساز شد! ارسال نصاری در دقیقه 23 با ضربه آکروباتیک پاداش همراه شد که توپ در دستان یوسف بهزادی جای گرفت. خطای اعلام شده به روی بازیکنان پدیده را سعید صادقی کوتاه کار کرد و امین قاسمی نژاد پس از پشت سر گذاشتن یک بازیکن نفت مسجد سلیمان، با شوتی دیدنی و غیر قابل مهار برای دومین بار دروازه طهماسبی را باز کرد تا پدیده در 30 دقیقه ابتدایی دوبار دروازه نفت مسجد سلیمان را باز کرده باشد. پدیده پس از برتری 2-0 در 30 دقیقه ابتدایی بیشتر سعی در کنترل بازی داشت و موفق هم شد. نیمه نخست با نتیجه 2-0 به سود پدیده به پایان رسید.

نیمه دوم آرام تر از نیمه نخست آغاز شد. پدیده که نتیجه مورد انتظار خود را کسب کرده بود با آرامش خاصی بازی را دنبال می کرد و نفت مسجد سلیمان هم قدرت نزدیک شدن به دروازه پدیده را نداشت. صبر پدیده بالاخره جواب داد! حرکت زیبای بهنام برزای با پاس به عقب این بازیکن همراه شد که امین قاسمی نژاد با یک ضربه فنی زیبا و با چاشنی شانس توانست گل سوم پدیده و گل دوم خود را به ثمر برساند. شوت قاسمی نژاد پس از برخورد به پای حسینی به گل سوم پدیده تبدیل شد. پدیده پس از گل سوم بازهم یک نمایش زیبای هجومی را از خود ارائه داد اما مهرداد طهماسبی در چند مرحله مانع از گل های بیشتر پدیده شد. نفت مسجد سلیمان پس از مدت ها بر روی دروازه پدیده خطرساز شد که شوت اسماعیل شریفات را بهزادی در اختیار گرفت. بازی در دقایق پایانی آرام دنبال شد تا اینکه تکل خشن غلامرضا پور و درگیری های پس از این تکل باعث شد تا رضا کرمانشاهی این بازیکن را اخراج کند تا نفت مسجد سلیمان در 2 دقیقه پایانی 10 نفره به بازی ادامه دهد.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.