پیکان تهران 1-1 صنعت نفت آبادان؛ ثبت یک تساوی دیگر برای صنعت نفت

در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران، دو تیم پیکان تهران و صنعت نفت آبادان در ورزشگاه شهدای شهرقدس به مصاف یکدیگر رفته اند که در پایان این دو تیم به تساوی 1-1 رضایت دادند.

به گزارش خوزستان جام، در روز آخر مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر مصاف تیم های پیکان و صنعت نفت برنده ای نداشت و دو تیم با یک امتیاز به تعطیلات نوروز رفتند.

نفت آبادان با این تساوی پانزدهمین تساوی خود در مسابقات این فصل لیگ برتر را کسب کرد.

هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران
پیکان تهران-صنعت نفت آبادان
تهران-شهداء شهر قدس
یکشنبه 26 اسفند 1397 ساعت 16:30
داوران: امیر عرب براقی-محمدرضا ابوالفضلی-علیرضا ایلدروم

ترکیب دو تیم:

پیکان تهران: مهدی امینی، سیدمهران موسوی، سعید قائدی‌فر، حجت حق‌وردی، مگنو باتیستا، ماهان رحمانی، علی حمودی، شاهین ثاقبی، سعید واسعی، مهدی مؤمنی و محمد قاضی
سرمربی: حسین فرکی

صنعت نفت آبادان: شهاب گردان، فردین عابدینی، سیدمحمد قریشی، عقیل کعبی، سیروان قربانی، وینیسیوس فرانکو، مصطفی احمدی، طالب ریکانی، میلاد جهانی، حامد پاکدل و ماکومبا کانجی
سرمربی: پائولو سرجیو

گزارش بازی:

دو تیم پیکان تهران و صنعت نفت آبادان در حالی از هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران و با قضاوت امیر عرب مقابل یکدیگر قرار می گیرند که نه آن چنان خطر سقوط آن ها را تهدید می کند و نه شانسی برای کسب سهمیه دارند. بازی با سوت داور این دیدار شروع می شود. بازی با حملات میزبان پیگیری می شود و سعید واسعی در دقیقه 27 موفق به زدن اولین گل این بازی برای پیکان شد. شاهین ثاقبی از تیم پیکان نیز در نیمه اول از داور بازی کارت زرد دریافت کرد. نیمه اول این دیدار با پیروزی 1-0 پیکان به پایان می رسد.

نیمه دوم با سوت امیر عرب آغاز می شود و شاگردان پائولو سرجیو یک نیمه فرصت دارند تا باخت 1-0 در نیمه اول را جبران نمایند. بارش باران باعث آب گرفتگی زمین و سخت تر شدن کار بازیکنان، در ورزشگاه شهدای شهر قدس شده است. در دقیقه 87 بازیکنان صنعت نفت توسط ماکومبا کانجی، به گل تساوی دست پیدا می کنند. با پایان این دیدار دو تیم در هوای سرد و بارانی تهران به تساوی 1-1 دست پیدا می کنند.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.