پدیده 1 – استقلال خوزستان 0؛ ادامه ناکامی های استقلال خوزستان

پدیده با برتری برابر استقلال خوزستان به رده دوم جدول بازگشت.

به گزارش خوزستان جام، در هفته هفدهم لیگ برتر دو تیم پدیده شهر خودرو و استقلال خوزستان در استادیوم امام رضا مشهد مقابل یکدیگر به میدان رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر پدیده به پایان رسید.

هفته هفدهم لیگ برتر ایران
پدیده-استقلال خوزستان
مشهد-ورزشگاه امام رضا (ع)
یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 15:15
داوران: اشکان خورشیدی-علی میرزابیگی-محمد راهی-فرهاد فرهادپور/ناظر: عبود سنگاشکن

ترکیب دو تیم:

پدیده مشهد: میلاد فراهانی، مرتضی منصوری، عبدالله حسینی، محمدحسین مرادمند، مسعود ریگی، علی نعمتی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد (77- حسین مهربان)، محمدمهدی مهدی‌خانی، محمد قاسمی‌نژاد و یونس شاکری
سرمربی: یحیی گل محمدی

استقلال خوزستان: فرزین گروسیان، ساسان شیرمردی، مصطفی کیانی، میثم شاه مکوندزاده، وحید حمدی‌نژاد، محمد شریفی (76- فرید امیری)، ایوب کلانتری، میثم کریمی، وحید خشتان (80- مجتبی رمضانی)، امیرحسین باقرپور و رضا درویشی
سرمربی: کریم بوستانی

گزارش بازی:

دو تیم پدیده شهرخودرو و استقلال خوزستان از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران درحالی با قضاوت اشکان خورشیدی مقابل هم به میدان رفته اند که دو تیم در هفته گذشته به ترتیب برابر پرسپولیس و ماشین سازی تن به شکست داده بودند. استقبال به نسبت خوبی از این بازی شکل گرفته و تیم قرمزپوش پدیده از همان دقایق ابتدایی حاکم توپ و میدان است. در دقیقه 13 اولین خطر جدی را بازیکنان پدیده و محمد قاسمی نژاد بر روی دروازه استقلال خوزستان پدید می آورد که فرزین گروسیان با یک واکنش خوب مانع از باز شدن دروازه این تیم می شود. حملات بازیکنان پدیده در دقیقه 18 ثمر می دهد و آن ها در دقیقه 19 با مهدی خانی به گل اول خود دست می یابند. پدیده ای ها پس از گل نیز دست از تلاش برنداشته اند و مدام به حملات خود ادامه می دهند. در دقیقه 28، همکاری نعمتی و قاسمی نژاد یک صحنه زیبا را در ورزشگاه امام رضا پدید آورد که گروسیان، ضربه قاسمی نژاد را به خوبی مهار کرد. دقیقه 31 امین قاسمی نژاد بازهم صاحب موقعیت گلزنی شد که این فرصت را نیز گروسیان از او به خوبی گرفت. دقیقه 34، بازیکنان استقلال خوزستان اولین خطر جدی را بر روی دروازه پدیده به وسیله محمد شریفی به وجود آوردند که شوت این بازیکن از بالای دروازه پدیده با اختلاف کمی به بیرون رفت. نیمه اول با برتری 1-0 قرمزپوشان پدیده به پایان می رسد.

اشکان خورشیدی سوت آغاز بازی در نیمه دوم را می زند. در نیمه دوم بازی کم افت و خیزی را شاهد هستیم و بازیکنان پدیده بیشتر سعی در مدیریت بازی دارند. در دقیقه 50 رضا درویشی از استقلال خوزستان کارت زرد دریافت می کند. بازی بیشتر در میانه های میدان دنبال می شود.دقیقه 60، ضربه دیدنی بازیکنان استقلال خوزستان چیزی نمانده بود تا دروازه پدیده را باز کند اما این اتفاق نیفتاد و این ضربه با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 70 ضربه شماره 8 پدیده، اکبر صادقی پس از برخورد با مکوندزاده به طرز خطرناکی به کرنر رفت. از روی ضربه ارسالی کرنر، مهدی خانی این فرصت را داشت تا گل دوم خود و فولاد را به ثمر برساند که با دفع مدافعانِ استقلال خوزستان، توپ به کرنر رفت.  در دقیقه 82، وحید نامداری مهاجم 18 ساله استقلال خوزستان ضربه زمینی و فوق العاده ای را روانه دروازه پدیده کرد که توپ با کمترین اختلاف ممکن از کنار دروازه پدیده به بیرون رفت تا بازی همچنان با نتیجه 1-0 به سود پدیده دنبال شود. بازیکنان استقلال خوزستان برای جبران گل خورده فشار زیادی را برروی دروازه پدیده وارد می آورند. نامداری بازیکن جوان استقلال خوزستان در این دقایق بسیار خطرناک کار می کند و هرحرکت او بوی گل می دهد. با سوت خورشیدی و پس از 5 دقیقه وقت های اضافه پدیده به سه امتیاز شیرین این بازی دست می یابد.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.