اخبار ورزشی استان خوزستان، ورزش خوزستان، فوتبال خوزستان

یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
2018-Dec-16
انتشار خبر : ۱۹-۱۲-۱۳۹۶ -- ۱۶:۲۸
بدون دیدگاه
بازدیدها : 2
1 Star2 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Generic placeholder image

سایت های مازندرانی؛ تعظیم فوتبال خوزستان برابر مازندران!


به گزارش خوزستان جام، شکست تلخ و درد آور روز گذشته استقلال خوزستان برابر تیم پولدار و لیگ یکی خونه به خونه مازندران که هدایت آن را دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق فولاد برعهده داشت برای فوتبال خوزستان که نسبت به فوتبال استان مازندران بسیار پر افتخار تر و قوی تر است اصلاً قابل قبول نیست.

تیم لیگ برتری استقلال خوزستان در ورزشگاه خانگی خود با نتیجه سه بر یک برابر تیم لیگ یکی خونه به خونه شکست خورد تا مهمترین پیروزی فوتبال مازندران در چند سال اخیر در استادیوم غدیر رقم بخورد. نتیجه ای که برای مردم مازندران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود و حتی باعث کشاندن مردم بابل به خیابان ها برای جشن و پایکوبی شد.

علاوه بر این، مسئولان ورزشی و سیاسی مازندران اعم از استاندار، فرماندار و … پیام های تبریک برای تیم خونه به خونه ارسال کردند و سایت های ورزشی مازندران از تیتر “تعظیم فوتبال خوزستان برابر مازندران” استفاده کردند.

افت و نزول فوتبال خوزستان و نتایج ضعیف این روزهای این دو تیم اهوازی در مسابقات لیگ برتر و جام حذفی، زنگ خطر را برای فوتبال خوزستان به صدا درآورده است و اگر به همین شکل پیش برویم تا دو سه سال آینده نماینده ای در لیگ برتر نخواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدهای

Design And Development By PROPHP Team