رونمایی از عملکرد سه نماینده خوزستان در بازار نقل و انتقالات

تیم‌های خوزستانی حاضر در مسابقات لیگ برتر فوتبال بعد از پایان لیگ هجدهم، تلاش برای تقویت تیم خود را برای فصل آتی در دستور کار قرار دادند اما دو تیم نفتی کمترین فعالیت را در بازار نقل و انتقالات داشته‌اند.

به گزارش خوزستان جام و به نقل از وب سایت نود، برای لیگ نوزدهم فولاد خوزستان با جذب نفرات مورد نیاز خود به دنبال کسب عنوان قهرمانی و حضور در رتبه‌های بالای جدول بوده و دو تیم صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان نیز با توجه به بودجه همچنین وضعیت نامعلوم خود شرایط مساعدی را در فصل نقل و انتقالات تجربه نمی‌کنند.

فولاد خوزستان، خوزستانی مدعی 

در میان تیم های خوزستانی،  فولاد خوزستان به عنوان مدعی ترین خوزستانی حاضر در لیگ برتر برخلاف دیگر تیم های خوزستانی فصل نقل و انتقالات را با قدرت آغاز کرده است تا نکونام در یارکشی های اول فصل گوی سبقت را از دیگر مدعیان برباید.

بر این اساس فولادی ها در فصل انتقالات شهاب گردان، وحید نامداری، موسی کولیبالی، محمد قاسمی‌نژاد، محمد آبشک، عباس بوعذار، روح‌الله سیف‌اللهی، علی اصغر عاشوری و وحید حیدریه را به خدمت گرفتند.

در سوی مقابل بازیکنانی نظیر رضا میرزایی، پیمان شیرزادی، بابک مرادی و مهدی زبیدی بار سفر از فولاد را بستند. عملکرد فولادی ها در بازار نقل انتقالات تا حدودی مقبول و مورد رضایت هواداران بوده است.

زردپوشان مسجدسلیمانی ، کمرنگ در بازار نقل انتقالات  

مدیریت باشگاه نفت مسجدسلیمان مهدی تارتار را به عنوان سرمربی تیم خود در لیگ برتر انتخاب نمود ولی تا کنون در فصل نقل و انتقالات عملکرد چندان خوبی نداشته ودر بازار خرید بازیکن، حضوری بسیار کمرنگ و نگران کننده دارند.

زردپوشان مسجدسلیمانی در نقل و انتقالات پیش فصل علیرضا علیزاده، موسی کولیبالی، یوسف وکیا و مجتبی بیژن را از دست دادند. در مقابل این تعداد خروجی اما مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان سه بازیکن باتجربه را بر اساس نیاز به تیمشان اضافه کردند. محمد طیبی، علی آل کثیر، احمد الجبوری بازیکنانی هستند که در لیگ نوزدهم با پیراهن نماینده مسجدسلیمان به میدان خواهند رفت.

در سبد خرید این تیم، نامی بزرگ به چشم نمی خورد و از طرفی در لیست خروجی های طلایی پوشان، بازیکنانی نامی قرار داشتند. این شرایط، نفت مسجدسلیمان را تا مرز بحران پیش می برد و هر روز بر انتقادات علیه تیم مدیریت تیم اضافه می شود

صنعت نفت آبادان ، سبدی خالی از خرید 

سبد نقل و انتقالات نماینده آبادان همچنان خالی و روند نگران کننده ای را دنبال می کند. نفت آبادان تنها تیم لیگ نوزدهم است که هنوز وضعیت سرمربی خود را برای فصل آتی مشخص نکرده است البته شنیده می‌شود اسکوچیچ در آستانه قبول هدایت نفتی‌ها است.

خروج بازیکنانی نظیر وینیسیوس فرانکو، شهاب گردان، جاناتان بالوتلی، عزیز سیلیکوف، ماکومبا، حامد پاکدل و عدم خرید بازیکن جدید هواداران این تیم را نگران کرده است. اخیراً مدیرعامل این تیم در سمتش ابقا شده و روند انتخاب سرمربی شروع شده است ولی تا همین الان هم از سایر تیم‌ها عقب هستند که می‌تواند شرایط تیم را در فصل آینده بحرانی کند.

برخی مسئولان و هواداران زردپوشان آبادانی از نقل و انتقالات این تیم ناراضی و نگران هستند. حالا باید منتظر ماند و دید که فولاد در رسیدن به قهرمانی، صنعت نفت برای حضور در تیم‌های بالای جدول و یا نفت مسجدسلیمان برای ماندن در لیگ برتر می‌توانند موفق عمل کنند و یا دوباره فوتبال خوزستان سال بدی را پشت سر می‌گذارد.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.