خوزستان جام- در پایان دربی اهواز، هواداران ناراضی فولاد که از تساوی تیمشان ناراحت بودند نسبت به سیدسیروس پورموسوی سرمربی تیمشان بی اهانتی کردند و آن عده از هوادارانی که از افرادی مشخص خط گرفته بودند باعث دلخوری کاپلوی خوزستان شدند.

به گزارش خوزستان جام، دربی خوزستان با تقلید از دربی سال های قبل تهران تبدیل به یک بازی سرد و بی روح شد. البته شرایط جدول نشان میداد که تیم استقلال خوزستان شاید به هدف یک امتیاز به زمین بیاید و در بازی خانگی خود حداقل شکست نخورد و همچنین نیم نگاهی به ضد حملات داشته باشد تا شاید بتواند گلی نیز به ثمر برساند.

در سمت مقابل فولاد خوزستان با توجه به شرایطش در بالای جدول رده بندی و تلاش برای کسب سهمیه محکوم به امتیاز گرفتن در زمین حریف بود هر چند یک بازی عقب افتاده با پیکان تهران در ورزشگاه غدیر دارد.

بازی با نتیجه صفر صفر مساوی به پایان رسید و فولاد با یک بازی کمتر و با تفاضل گل کمتر در جایگاه سوم جدول قرار گرفت و استقلال خوزستان نیز هم امتیاز با سپیدرود رشت و با تفاضل گل بدتر همچنان در رده ی پانزدهم ماند تا همچنان رگه های امید برای ماندن در لیگ برتر زنده بماند.

در این میان به بازی بسته و با برنامه استقلال خوزستان نیز باید اشاره کرد که با تلاش و دوندگی فراوان فضاها را برای تیم فولاد خوزستان محدود کردند
اما اتفاق اصلی بازی را در پایان بازی برخی تماشاگر ها رقم زدند عده ای که به سبک بازی فولاد خوزستان معترض بودند شاید تا حدود خیلی کمی حق با این تعداد محدود تماشاگر باشد ولی باید یک سری نکته را به این دوستان یادآوری کرد:

۱- در ابتدای فصل با تغییر کادر فنی شاکله ی تیم عوض شد و بسیاری بازیکن جذب تیم شد که خیلی ها بعد از یارگیری فولاد پیش بینی سقوط فولاد را کرده بودند ولی فولاد کم کم با تدبیر کادر فنی و غیرت بازیکنان تیم توانست خود را به جمع مدعیان سهمیه برساند.

۲- این تیم در حال حاضر با یک بازی کمتر که آن هم در اهواز برگزار می شود در رتبه سوم جدول قرار دارد.

۳- در هیچ کجای دنیا رسم نیست به مربی و بازیکنان تیم سوم جدول آن هم در شهر خودشان بی احترامی شود و شعار بی غیرت سر داد چون غیرت را میتوان در یزله ی بیت سعید بعد از بازی با پرسپولیس و اشک های رحیم بعد از گل به صنعت و ساق های درد کشیده ی امروز عبدالله دید.

۴- خیلی از استان ها حسرت جایگاه فولاد را دارند پس لطفا مماشات کنیم تا اعمالمان نتایج عکس ندهد.

۵- این فولاد شاید یکی از بومی ترین تیم های تاریخ فولاد باشد پس باید به این تیم و کادر فنی بومیش بالید که در سال اول توانسته اند تیم را بخوبی جمع و جز مدعیان سهمیه بالا بکشد.

۶- فولاد با برد مقابل پیکان میتواند با سه امتیاز اختلاف به رتبه ی دوم جدول صعود کند. آیا ما هم از خودمان غیرت به خرج می دهیم؟ آیا ما هم برای تیم های حریف فولاد جهنم غدیر درست میکنیم؟ یا فقط نهایتاً دو سه هزار نفر به ورزشگاه می رویم و در این میان عده ای فحاشی را ترجیح می دهند به هواداری تیم شهرمان
واقعا جای تامل دارد این گونه اعتراضات، پس بقول معروف ابتدا یک سوزن به خودمان بزنیم و بعد یک جوالدوز به دیگران. ابتدا غدیر را جهنم تیم های رقیب بکنیم حتی با نتیجه نگرفتن تیم بعد انتظار های نامتعارف داشته باشیم.

در آخر خاطر نشان میکنم این تیم یکی از بومی ترین تیم های تاریخ فولاد است و کادر تیم نیز کادر بومی هست پس می طلبد که از این کادر و بازیکنان حمایت کرد که سال بعد نماینده ی شهرمان در لیگ قهرمانان اسیا حضور داشته باشد و همچنین با قدرت بیشتر بتواند از اول فصل بعد برای قهرمانی در لیگ برتر بجنگد.